Jak zrobić stronę www, sklep internetowy, by reklamować się w necie niemal za darmo?

Czy wiesz, że 90% stron w Polskim internecie napisanych jest przez web deweloperów bez doświadczenia SEM i SEO. Często nawet najpiękniejsze strony www nie przynoszą oczekiwanych efektów np. w postaci sprzedaży.

Właściciele takich stron wydając duże kwoty na reklamę i zastanawiają się dlaczego osiągają tak niską efektywność. Przyczyny często tkwią nie w reklamach i optymalizacji kampanii, ale właśnie w źle zrobionych stronach, braku analizy zachowań internautów, a w efekcie nieużyteczności całej strony mimo, że ich właścicielom przeważnie bardzo się podoba.

Agnecja marketingowa ima4u, posiada autorskie innowacyjne rozwiązania w zakresie sklepów internetowych oraz optymalizacji portali.

Koszt na kliknięcie CPC Konwersje agencja robiąca strony strony internetowe śląsk responsywne wrocław marketing szeptany responsywne strony www strony responsywne wrocław responsywne strony internetowe agencja marketingu w wyszukiwarkach czarny public relations responsywne strony strony mobilne warszawa responsywne strony warszawa responsywność www agencja marketingowa warszawa reklama banerowa w internecie 	adwords warszawa agencja sem warszawa responsywna strona internetowa cennik reklam w internecie