ZAMKNIJ

ZAMÓW

1. Do kogo chcesz skierować reklamy:
2. Jaką ilość osób chcesz pozyskać na stronę ?
- Określ odbiorców powyżej aby wybrać -
3. Dane na kogo ma być wystawiona faktura
Nazwa firmy
Kod pocztowy (w formacie XX-XXX)
Adres
Miasto
NIP
4. Chcesz sam przygotować reklamy czy mamy Ci pomóc ?

TANIO I EFEKTYWNIE

Najefektywniejsza droga dotarcia do warzywników i sadowników w Polsce. Bazy odbiorców na bieżąco aktualizowane w oparciu o odwiedziny użytkowników w najpopularniejszych serwisach sadowniczo warzywniczych.
Reklama internetowa (graficzna lub/i tekstowa) wędruje za odbiorcą tzn. że reklama Twojej firmy może się wyświetlić warzywnikowi lub sadownikowi nawet jeśli będzie przeglądał onet.pl lub inne topowe serwisy. Taka reklama buduje Twój prestiż.
Możesz dowolnie profilować zakres swojej reklamy kierując np. na określony region Polski. Dzięki takiej reklamie pokażesz swoją reklamę tysiącom osób całkowicie za darmo. Zapłacisz jedynie za unikalne przekierowanie użytkownika na Twoją stronę.
Cały czas możesz kontrolować niezależnie proces rozliczeń obserwując ruch w analityce Swojej strony. Koszt pozyskania jednej osoby na Twoją stronę to 1 zł. Zacznij od 500zł. Jesteśmy pewni, że cały Swój budżet marketingowych przeznaczysz wkrótce na reklamę w internecie. Tam są już Twoi klienci. My wiemy jak do nich dotrzeć.

Jak to działa ?