Jako pierwsza i jedyna w kraju agencja
świadczymy usługi biało czarnego PR

Czym jest biało-czarny(BW)PR ? Zła opinia na rynku o konkurencji to źródło Twojego sukcesu !

To działania kompensujące wizerunek konkurencji lub podmiotu zewnętrznego. Tradycyjnie PR to nic innego jak zbudowanie pozytywnego wizerunku podmiotu (firmy, polityka) w oczach odbiorców. Jak dobrze wiemy nie ma idealnych ludzi ani idealnych firm. Wyciszanie negatywnych informacji i budowanie jedynie wizerunku pozytywnego ma w sobie nutę manipulacji – chodzi przecież o to, aby zaciemnić obraz poprzez jego rozjaśnienie. Biało czarny PR ma na celu przywrócenie równowagi i podkreślenie faktycznych negatywnych cech lub działań podmiotu np. twojej konkurencji.

Działamy wyłącznie zgodnie z prawem. Nie naruszamy dóbr osobistych ani innych dóbr chronionych. Wyszukujemy słabe punkty i staramy się, aby cały świat się o nich dowiedział.

Kiedy warto skorzystać z BW PR i kiedy takie działania przyniosą tobie realne zyski?

W przypadku,gdy rynek zdominowany jest przez małą liczbę graczy a produkty są bardzo porównywalne. W decyzjach klientów przeważają wtedy negatywne opinie zniechęcające do oferty gracza A i z automatu kierujące go w objęcia gracza B.

Przyjmujemy również zlecenia zbiorowe np. od kilku słabszych uczestników rynku wobec gracza dominującego.

Oczywiście zastosowanie biało czarnego PR jest dużo szersze i ograniczone jedynie scenariuszami jakie pisze samo życie. Podejmiemy się każdego zlecenia, ale działając jedynie w ramach prawa.

PiAr Public Relations
Animacje bez flash
Wykonanie stron www kampania banerowe Reklama internetowa